HAKKIMIZDA

İkitelli Bilgisayar,2005 yılından bugüne İkitelli ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesine bilişim destek hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş,genç ve dinamik ekibiyle yenilikçi bir firmadır.

Kurulduğumuz günden bu yana sürekli yenilikçi ve kalıcı çözümler üretme çabasında olmamız bizi İ.O.S.B.’deki birçok site yönetiminin tercih etmesinin başlıca sebeplerinden biri olmuştur.Biz,müşterilerimizin bilgisayar sistemlerindeki arızaya spesifik çözümler üretmekten çok sistem genelinde oluşan problemin kaynağını bulup,ileriye yönelik çıkacak problemlerinde önlemini alıyoruz.

İkitelli bölgesinde ilk kez yapılan bir uygulama olan BPM yani Bilgi Paylaşım Merkezi ağını kurarak müşterilerimiz için güncel yazılımsal problemlerin (virüs,yazılımsal hatalar,gereksiz güncelleştirmeler v.b.) nasıl önleneceği konusunda bilgilendirme sunuyoruz.

2005 yılından bugüne hizmet verdiğimiz bölgede devamlılığımızın bir göstergesi olan ve bizi tercih eden müşterilerimize bir teşekkür niteliğindeki “İKİTELLİ BİLGİSAYAR” Marka Tescil Belgesini almış bulunmaktayız.

Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür eder Esenlikler dileriz.

İkitelli Bilgisayar

Güvenlik Kodu::
security code
Lütfen Kodu girin:

Gönder