GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri

İkitelli güvenlik kamera ve alarm sistemleri hizmeti veren firmamız son teknoloji Cctv,AHD ve İp güvenlik kamera sistemleri kullanmaktadır.

Güvenlik kamera sistemleri,eski dönemlerde lüks bir güvenlik önlemi iken günümüzde küçük-büyük her işletmenin kullandığı bir güvenlik önlemi olmuştur.Kamera sistemleri özellikleri itibariyle cep telefonu,bilgisayar ve tablet gibi cihazlardan anlık olarak izlenebilmekte ve geçmiş kayıtları görüntülenerek kayıt altına alınabilmektedir.

İşyeri Güvenlik Kamera Sistemleri;

İşyeri,ofis ve fabrikalar için özel güvenlik kamera sistemi çözümleri üreten ikitelli bilgisayar,görüntü kalitesi daha yüksek olan HD ve İP kamera sistemlerini kullanmaktadır.7/24 kayıt özellikli kamera sistemleri ile otokontrolü elinde bulundurmak isteyen müşterilerimiz için extra çözümler sunmaktayız.

Ev – Apartman güvenlik kamera sistemleri;

Ev ve apartman için daha çok tercih edilen cctv kamera sistemleri ile apartman sakinleri dilerse merkezi sistem ile her dairede televizyonlarından kamera sistemini izleyebilmektedir.

İkitelli Alarm Sistemleri

Alarm sistemi,ikitelli gibi yüksek sayıda işyeri ve firmanın bulunduğu bölgelerde fazlaca tercih edilen bir güvenlik önlemidir.Firmamız kablolu ve kablosuz alarm sistemleri satış,montaj ve servis hizmetleri sunmaktadır.

ikitelli-guvenlik-kamera-alarm

Güvenlik Kodu::
security code
Lütfen Kodu girin:

Gönder