Bakırköy Bilgisayar Servisi

Bakırköy Bölgesinde profesyonel bilgisayar teknik servisi hizmetti almak istiyorsanız aşağıdaki numara’dan bizimle iletişime geççebilirsiniz.

Hemen Arayın
0212 472 88 34

Neden Bakırköy Bilgisayar Servisi ?

Bilgisayarım bozuldu, açılmıyor ya da çok sesli çalışıyor gibi sorunlarınız mı var? Masaüstü olarak kullandığınız bilgisayarınızın bozulmasının birçok sebebi olabilir. Özellikle de düzenli bakım yapılmamış bir bilgisayarın arıza çıkarması çok normal bir durumdur. Çünkü düzenli yazılımsal ve donanımsal bakım, yenileme yapılmamış bir bilgisayar zaman içerisinde yoğun kullanıma bağlı olarak çeşitli sorunları ortaya çıkarır. Bu sorunlardan en klasik bilinenleri bilgisayarın çok yavaşlaması, çok yavaş ve çok sesli çalışıyor olmasıdır. Yani bilgisayarınızda hiçbir sorun yoksa bile bu sıralandırdığımız belirtileri görüyorsanız, bilgisayarınızın yine tepeden tırnağa bakımdan geçmesi gerekmektedir. Bu biraz maliyetli bir işlem gibi algılanabilir fakat öyle değildir. Bakırköy bilgisayar servisi olarak sektörde yıllardır oldukça uygun fiyatlar dahilinde teknik hizmet vermekteyiz.

Bakırköy Bilgisayar Teknik Servisi

Bakırköy Bilgisayar Teknik Servisi, Bakırköy Bilgisayar Servisi, Bakırköy Bilgisayarcı, Bakırköy Bilgisayar TamirMasaüstü bilgisayarların bazı standart problemleri olabilmektedir. Özellikle laptop cihazları ile kıyaslama yaptığımız zaman parçalarının daha büyük olması ve daha çok kablo kullanımının gerekli olması gibi durumlar, sorunları daha da fazla hale getirmektedir. Bazı sorunların çözümü ise basit olabiliyor. Çok basit bir örnek ile masaüstü bilgisayar çalışıyor ancak görüntü ekrana gelmiyorsa, bu durumda sorunun monitörde olduğu hemen hemen kesin bir bilgidir. Ancak bazen sorunun çözümü çok basit ve sadece kablo kaynaklı olabiliyor. Özellikle uzun süreli kullanım durumlarında kablolar zaman içerisinde zedelenebiliyor ve bu nedenden dolayı iletimsizlik problemi ortaya çıkabiliyor. Bu çok klasik bir problemdir. Monitör veya kasa kablosunda bu türden bir sorun olabilir. Bu durumda yapılması gereken tek şey kablo değişimidir. Ancak kişisel kullanıcılar için arıza tespiti yapmak, kablo ile uğraşmak pek çok açıdan ciddi can ve mal riski içerir. İşte bu yüzden en doğrusu bilgisayarın kapatılması ve bu halde bizimle iletişime geçilmesidir. Bakırköy bilgisayar servisi olarak firmamız bünyesindeki personellerimiz sizi dinler ve sorunun kaynağına dair ön bilgi edinmiş olur. Yapılabilecek birkaç basit kontrol ile sorunun nerede olduğu anlaşılır ve bu doğrultuda bir tamirat sürecine başlanabilir.

Bakırköy Bilgisayar Servisi

Tıpkı laptop cihazlarda olduğu gibi masaüstü cihazlarda da teknik problemler yazılımsal ve donanımsal olmak üzere iki ana grupta ele alınabilmektedir. Bu bağlamda yazılımsal problemlerin görece daha kolay bir şekilde tamamlanabildiğini ancak donanımsal bir problemin ise daha masraflı, daha çok zaman gerektiren bir işlem olabildiğini belirtmek gerekir.

Elbetteki bilgisayarınızdaki sorunun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduğunun net bir şekilde anlaşılabilmesi için bilgisayarınız eğer masaüstü tipi ise kasasını eğer dizüstü tipi ise de bizzat cihazın kendisini Bakırköy bilgisayar servisi noktamıza kadar getirmeniz gerekecektir. Teknik servis noktamızda personellerimizin yapacağı inceleme neticesinde arıza tespiti yapılmış olur ve bu tespit sonucunda arızanın ne kadar sürede, ne kadar fiyat dahilinde tamir edilebileceği de belirlenmiş olur. Size sunacağımız uygun fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda da tamirat sürecine en kısa sürede başlanılır.

Bakırköy Bilgisayar Tamiri

Bakırköy bilgisayar servisi olarak belirlediğimiz tamirat ücretleri piyasa durumu başta olmak üzere arıza durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle ilk etapta sizlere kesin bir fiyat verebilmemiz pek de mümkün olmuyor. Ancak eğer cihazın sorunun yazılımsal olduğu kesinse, format ve beraberinde sürücü yüklemeleri, windows orjinal yüklenmesi işlemleri de dahil olmak üzere net bir fiyat verebiliyoruz. Fakat söz konusu arıza donanımsal ise önce arızanın belirlenmesi ve sonrasında ne şekilde tamir edileceğine karar verilmesi gerekir. Bu doğrultuda sizlere bir ya da daha fazla fiyat teklifi sunarız. Kabul etmeniz durumunda da tamirat sürecine geçilmiş olur.